Apie „Netektis“

„Netektis“, R. Savicko įmonė

Įmonės tikslas – pasiūlyti kuo pigesnes ir visas reikiamas laidojimo paslaugas vienoje vietoje, viską atlikti už klientus.

Laidojimo paslaugų įmonė UAB „Netektis“ teikia visas laidojimo ir šarvojimo paslaugas, Vilkaviškyje bei jo apskrityje. Taip pat teikia palaikų parvežimo paslaugas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos ir Europos valstybių.

Per daugiau nei dešimtmetį įmonė įgijo neįkainojamos patirties ir pelnė žmonių pasitikėjimą.

Šarvojimo salės Vilkaviškyje įrengtos taip, kad atsisveikinimas vyktų malonioje aplinkoje ir visiems būtų patogu – tiek gedintiems artimiesiems, tiek atėjusiems giminaičiams bei draugams. Prie salių įrengti poilsio kambariai, kuriuose mirusiojo artimieji galės ne tik atsikvėpti, bet ir pavalgyti. Poilsio kambariuose yra sanitariniai mazgai, virduliai, šaldytuvai. Šarvojimo salėse veikia moderni šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistema. Įmonė turi kilnojamas šarvones, žvakides ir kitą reikalingą įrangą. Pašarvoti velionį ir organizuoti laidotuves įmonė gali kliento pageidaujamoje vietoje.

Atsiliepimai

Stengiantis patobulėti ir suteikti jums kokybiškesnes laidojimo paslaugas, stengiamės įsiklausyti į jūsų atsiliepimus.

” Ištikus nelaimei kreipėmės į „Netektis“ ir tuojau pat su mumis susisiekė, pradėjo viskuo rūpintis. Kas retai susiduria su netekimais, tikrai didelė pagalba kai tavim rūpinasi tai, kas turi daug patirties.  “

Algimantas

” Gavome tai ko tikėjomės, džiaugiamės paslaugomis.  “

Dalia

Kuo galime jums padėti?

Galime suteikti paslaugas susijusias su laidojimo procesu, išnuomuoti laidojimo paslaugas ir šarvojimo salę. Plačiau galite paskaityti žemiau.

Teikiame įvairias laidojimo paslaugas

Teikiame įvairias laidojimo paslaugas, nuo dokumentų tvarkymo iki  salės ir reikmenų nuomos.

Nuomuojame laidojimo reikmenys

Siekdami užtikrinti greitą ir kokybišką laidojimo paslaugų atlikimą, įmonė visada yra pasiruošus aprūpinti klientus laidojimo reikmenimis.

Šarvojimo salė

Nuomuojame šarvojimo salę, kuri turi šalia įrengtus poilsio kambarius ir  modernią šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemą.

Reikia patarimo?

Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rūpimu klausimu, patarsime kuo galėsime.

Susisiekite su mumis ir papasakokite kaip galėtume jums padėti.